DOLAR 33,0428 0.71%
EURO 35,9801 1.03%
ALTIN 2.515,75-0,51
BITCOIN 2129123-2,47%
Mersin
29°

PARÇALI BULUTLU

13:16

ÖĞLE'YE KALAN SÜRE

Bu yazıyı beğenmişsiniz. Çıkartmak istiyor musunuz?

Beğenilerden Çıkar Vazgeç

Beğenilerim

Sayın , Profil bilgilerinizi güncel tutmanızı öneririz

Beğenilerim

UNCATEGORIZED TARSUSLU YAZARLAR VE TARSUS KİTAPLARI CNR 8.MERSİN KİTAP FUARI’NDA KİTAPSEVERLERLE BULUŞACAK

Tarsus Belediyesi, bu etkinlikle Tarsus’un zenginliğini edebiyatseverlerle buluşturmayı ve Tarsuslu yazarların eserlerini tanıtmayı hedefliyor. Fuar boyunca, Tarsus’u konu alan kitaplar ziyaretçilerin ilgisini çekecek. Tarsus’un tanıtımını yapmak üzere hazırlanan stant, şehrin tarihi ve kültürel zenginliklerini sergileyecek. Ayrıca, Tarsuslu yazarlar, imza günleri düzenleyerek kitapseverlerle buluşacak.

72 kez okundu 25 Temmuz 2024

Beğenilerimden Çıkar

GÜNDEM Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu Mersin’de

Uraloğlu, çalışmasına başlanan Mersin-Adana-Osmaniye-Gaziantep Hızlı Tren Hattı’nın önemini vurgulayarak, “Sadece Akdeniz Bölgesi’ne hizmet eden bir proje değil. Bu proje, bütün Türkiye’nin Akdeniz’e, Akdeniz’in bütün Türkiye’ye ulaşımını sağlayacak projelerimizden bir tanesi. Gerçekten bizim için kıymetli.” diye konuştu.

95 kez okundu 25 Temmuz 2024

Beğenilerimden Çıkar

UNCATEGORIZED HÜDA PAR Tarsus İlçe Başkanlığı ‘Filistin Destek Çadırı’ açtı

HÜDA PAR Tarsus ilçe Başkanlığı Filistin halkına ve mücadelesine destek amacıyla çadır kurarak, bilinçlendirme konuşmaları ve Filistin’de yaşananları konu alan sinevizyon gösterimi yapıyor.

137 kez okundu 25 Temmuz 2024

Beğenilerimden Çıkar

GÜNDEM BURASI TARSU AVM ÖNÜ STARBUCKS PROTESTO EDİLİYOR…

Tarsus’ta İsrail’i protesto etmek amacıyla bir araya gelen grup tarsu da bulunan Starbucks şubesinin önünde vatandaşlara ücretsiz kahve dağıttı. İsrail-Hamas savaşı nedeniyle Türkiye’de Starbucks’a yönelik protestolar sürüyor. Bu kez Tarsus’ta bir grup genç Starbucks şubesinin önüne toplandı. tarsu #tarsus #starbucks #starbuckscoffee #tarsuscity #tarsussondakika #tarsuavm #avm

135 kez okundu 25 Temmuz 2024

Beğenilerimden Çıkar

more DAHA FAZLA GÖSTER